İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

Bakırköy Günlük Kiralık Residence

120 TL
İSTANBUL / Bakırköy / Yeşilköy
İlan No : 1248
İlan Tarihi : 05 Ocak 2016
Oda Sayısı : 1+1
Bulunduğu Kat : 30
Telefon Numarası : 0 (532) 111 02 83

DETAYLAR

Görmüş Olduğunuz Resimler Firmamızın Dairelerine Aittir. Bakırköy günlük kiralık residence hizmetimizde profesyonel hizmet sunmaktayız.

 

YARIM GÜN, YADA BİR KAÇ SAAT GİBİ BİR KİRALAMA YADA KONAKLAMA HİZMETİMİZ YOKTUR !

Daire resimlerinden de görebileceğiniz gibi evlerimiz 5 yıldızlı otel konforunda dizayn edilmiştir. Konaklarken yaşabileceğiniz bir sorunda teknik destek sunmuyoruz. Yaşabileceğiniz tüm sorunları önceden düşündük ve önlem aldık. Sorunsuz bir konaklama için mutlaka bizi tercih etmelisiniz.

0 (532) 111 02 83

Dairelerimizin bulunduğu site içerisinde alış veriş merkezi ve market bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı kendiniz rahatlıkla 1 dakikalık uzaklıktaki bu alışveriş merkezinden karşılaya bilir siniz.

 

 

İlanda görülen fiyat Bakırköy günlük kiralık residence dairemizin aylık kiralamalarda geçerli olan günlük fiyatıdır. Daha uzun ve/ya daha kısa konaklama ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim kurarak fiyat alınız.

Unutmayınız her şeyin bir maliyeti olduğu gibi, kalitenin de bir maliyeti var. Lüks, sorunsuz ve konforlu bir konaklama deneğimi için sizleri Bakırköy günlük kiralık residence dairelerimize davet ediyoruz.

Koza Suites Türkiye'nin En Profesyonel ve Kurumsal Kısa Süreli Rezidans Kiralama Şirketidir.


Bir Başka Bakırköy Kısa Süreli Ev Kiralama Firması Olan Concept Suite Bakırköy İsimli Firmanın İlanını İncelemek İstermisiniz ?