İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

Bakırköy Günlük Kiralık Stüdyo

80 TL
İSTANBUL / Bakırköy / Merkez
İlan No : 1234
İlan Tarihi : 13 Aralık 2015
Oda Sayısı : 1+0
Bulunduğu Kat : 4
Telefon Numarası : 0538 299 99 99

DETAYLAR

İstanbul Konaklama Bakırköy Günlük Kiralık Stüdyo Daire Fiyatları Şook Fiyatlarla Sizleri Bekliyor !

İç mimarlar tarafından özenle planlanıp ve sizler için dekore edilmiş dairelerimiz oldukça lüks ve kullanışlı eşyalarla döşenmiştir.

Bakırköy günlük kiralık stüdyo daire ihtiyaçlarınız için hemen arayın ! 

 

 

0538 299 99 99

Bakırköy'ün çeşitli lokasyonlarında bulunan firmamıza ait binalarda konaklama hizmeti sunuyoruz. Evlerimizin nerede olduğu önemli değil. Size nerede ev lazım onu bilelim yeter. İstanbul'un en köklü ve kurumsal firması İstanbul konaklama sizlere Bakırköy'de eşsiz bir konaklama hizmeti sunuyor.

bakırköy günlük kiralık stüdyo daire

İletişim numaralarımızdan bizi 24 saat çekinmeden arayınız. Müşteri temsilcimiz merak ettiğiniz tüm soruları memnuniyetle yanıtlamak için bekliyor.

 

Bakırköy günlük kiralık stüdyo daire hizmetimizde en az kiralama süresi iki gündür. Daha uzun konaklama ihtiyaçlarınız için cazip fiyat tekliflerimi mutlaka görünüz.

Ayrıca 1+1, 2+1 ve 3+1 evlerimizde mevcuttur. Dairelerimiz parti evi değildir. Kutlama ve eğlenceler için kullanılamaz. Yalnızca konaklama amaçlı uygundur.

Fiyatlarımız ve Rezervasyon Şartları Hakkında Bilgi Almak İçin Hemen Arayın.


Bu İlan Bakırköy Günlük Kiralık Daire İhtiyacınzı Karşılamıyor Mu ? Braun Residence İsimli Firmanın İlanlarını İnceleyin.