İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

Bakırköy Meydan Günlük Kiralık Daire

100 TL
İSTANBUL / Bakırköy / Merkez
İlan No : 1289
İlan Tarihi : 10 Şubat 2016
Oda Sayısı : 1+1
Bulunduğu Kat : 2
Telefon Numarası : 0534 599 9999

DETAYLAR

Merkeze Yakın Olun ! Bakırköy Meydan Günlük Kiralık Daire İhtiyaçlarınız İçin Bizi Günün 24 Saati Arayabilirsiniz.

0534 599 9999

Bakırköy meydan'da bulunan 1+1 ve 1+0 dairelerimiz sorunsuzca konaklamanız için eksiksiz eşyalarla döşenmiştir. Bakırköy meydana sadece bir kaç adım uzaklıkta. Çarşı, pazar, market, toplu taşıma kısaca her şey kapınızın önünde.

Hijyen konusunda kesinlikle bir sıkıntı yaşamayacağınıza emin olunuz. Standartlara uygun olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Tüm sarf malzemeleri her kullanımdan sonra mutlaka değiştirilmektedir ve bir çoğu tek kullanımlıktır.

Bakırköy meydan günlük kiralık daire fiyatlarımız 80TL'den başlamakta olup kiralama yapmak istediğiniz güne göre değişkenlik göstermektedir.

Ayrıca Bakırköy'ün bir çok mahallesinde çeşitli oda sayılarına sahip çok sayıda dairemiz bulunmaktadır. Bütçenize ve size uygun bir dairemizin mutlaka olduğunu düşünüyoruz.

Bakırköy'de konaklama gereksinimlerize günlük kiralık ev tercih ediyorsanız bizi mutlaka aramalı sınız. Çünkü Bakırköy'ün en köklü ve kurumsal firması biziz. Esnek fiyat politikamız ve çeşitli kampanyalarımızdan yararlanmak için iletişim kanallarımızdan bizi hemen arayınız. Müşteri temsilcimiz sorularınıza memnuniyetle cevap vermek için sizi bekliyor.


Ana yola yakın İncirli Günlük Kiralık Daire Hizmeti Sunan Bir Başka Bakırköy Konaklama Firmasının İlanlarını da İncelemek İstermisiniz.