İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

Beylikdüzü Günlük Kiralık En Ucuz

66 TL
- / - / -
İlan No : 1167
İlan Tarihi : 10 Ekim 2015

DETAYLAR

Arkadaşlar Beylikdüzü günlük kiralık en ucuz evleri bulmak için vereceğim yöntemi izlemeniz yeterli. Üstelik inanın bana belkide bu güne kadar konaklamış olduğunuz günlük kiralık evlerin en lüksünü, en uygun fiyata kiralama şansınız olacak. Beylikdüzü’nde binlerce günlük kiralık ev bulunuyor. Siz sadece çok az bir kısmına ulaşabiliyorsunuz.

Beylikdüzü Konaklama Fırsatları

Fırsatlar burada ! Bu adrese giriş yapın. Semt olarak Beylikdüzü’nü seçin, konaklama tarihinizi de seçtikten sonra resimde gösterdiğim gibi fiyat sekmesine tıklayın. Bakın resimde oldukça şık bir daire görünüyor. Fiyatı da sağ alt köşede gördüğünüz gibi 66 TL. Normal fiyat üzerinden 132 TL indirim yapılmış.

beylikdüzü günlük ev

Booking.com üzerinden yaptığınız rezervasyonda resimler gerçek olmak zorundadır. Booking.com üzerinde bulunan bütün ilan sahiplerinin anlaşması bulunmaktadır. Bakın diyelim bu site üzerinden beğendiğiniz bir evi rezerve ettiniz. Gittiniz ev resimdeki ile aynı değil. Yada günlük kiralık ev firması size ” efendim bir yanlışlık olmuş, eleman sizin daireyi başkasına vermiş kusura bakmayın” yada benzeri bir laf etti. Malum günlük kiralık ev sektöründe kurumsal firma nadir. Bu tür sorunlar yaşayana biliyor. İşte böyle bir durumla karşılaşırsanız booking.com size diyor ki gidin oraya en yakın istediğiniz en lüks otelde kalın. Ödemesini biz yapacağız. Aklınızda soru işareti kalmasın. Rezervasyonlarınız booking.com ile güvende.

Beylikdüzü Ucuz Günlük Kiralık Evler

Arkadaşlar özellikle fuar tarihleri dışında vermiş olduğum adrese girerek 50, 60 TL gibi rakamlara çok lüks günlük kiralık daireler bulabilirsiniz.

Üstelik resimde gördüğünüz daire hangisi ise onu kiralamış olursunuz. Sahinden.com ilan sitesinde yayınlanan ne sahte resimli ilanlarla karıştırmayınız. Garantili, konforlu ve ekonomik bir konaklama için vermiş olduğum yöntemi mutlaka deneyiniz.