İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

Beylikdüzü Günlük Kiralık Stüdyo Daire

60 TL
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ / Merkez
İlan No : 1196
İlan Tarihi : 29 Kasım 2015

DETAYLAR

beylikdüzü günlük kiralık stüdyo daireBeylikdüzü günlük kiralık stüdyo daire ihtiyaçlarınız için aşağıdaki telefon numaralarından 24 saat ulaşabilir siniz. Öncelikle belirtmek istiyorum tek bir odadan oluşan yaşam alanlarına stüdyo daire deniliyor. Konaklama firmaları tarafından genellikle mutvaksız otel odası şeklinde dekore edilen stüdyo tipi daireler tercih edilmektedir. Yemek ve çamaşır ihtiyaçlarınızı karşılayamacağınız için genellikle kısa dönem konaklama ihtiyaçları için tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır. Beylikdüzü günlük kiralık stüdyo daire Özyurtlar residence ve İnnovia sitelerinde bulunmaktadır.

Özyurtlar Residence Günlük Kiralık Stüdyo Daire

571 Adet daireden oluşan Özyurtlar residence bünyesindeki ünitelerin büyük çoğunluğu stüdyo daire şeklinde tasarlanmıştır. Tamamı günlük olarak farklı firmalar tarafından kiraya verilmektedir. Dairelerde mutfak bulunmamakta ve tam bir otel standartlarında hizmet sunulmaktadır. Beylikdüzü günlük kiralık stüdyo daire ihtiyacınızı Özyurtlar residence isimli siteden karşılamak için aşağıdaki telefon numarasından Tayfun beye ulaşınız.

0532 275 1881

İnnovia Residence Günlük Kiralık Stüdyo Daire

Sadece innovia 3 b blok içerisinde bulabilirsiniz. Günlük kiralık stüdyo daire fiyatları 60 TL'den başlamaktadır. Aşağıdaki telefon numarasından Serkan beye ulaşarak İnnovia sitelerinden stüdyo daire hizmeti alabilir siniz.

0532 519 1031

Kiralama ve Rezervasyon Şartları Firmalar Arasında Farklılık Gösterebilir. Vermiş Olduğum Her 2 Numaran da Günün 24 Saati Çekinmeden Arayabilir Siniz.


Daha lüks bir konaklama seçeneği için Beypalas residence günlük kiralık ev ilanımızı inceleyiniz. Beypaşas residence konaklama fiyatları 120 TL'Den Başlamaktadır.