İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

Beylikdüzü İnnovia Günlük Kiralık Daire

80 TL
İstanbul / Esenyurt / Nazım Hikmet
İlan No : 1079
İlan Tarihi : 23 Mayıs 2015

DETAYLAR

Firmamız Beylikdüzü innovia günlük kiralık daire hizmeti sunmaktadır. Dairelerimizin tamamı 1+1 şeklindedir. Hijyen ve güvenliğin ön planda tutulduğu apart dairelerimiz oldukça kullanışlı ve lüks eşyalarla döşenmiştir. İletişim numaramızdan bizlere 24 saat ulaşabilir, rezervasyon ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İnnovia 4 etapdan oluşmaktadır. Biz innovia 3 b bloktayız. Konaklama işlemlerimiz faturalı ve kayıtlıdır. Firmamızda konaklama yapmanız için 18 yaşından büyük olmanız ve kimliğinizin yanınızda olması gereklidir.

İnnovia 3 Nerede

Beylikdüzü Bauhause yapı marketin arkasında 5 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır. Adres olarak Nazım hikmet bulvarı Esenyurt olarak geçiyor. Metrobüsün Beylikdüzü durağında inince taksi 5 TL yazıyor.

İnnovia Günlük Kiralık Daire 2+1

Telefonla bir çok müşterimiz bizleri arayarak innovia günlük kiralık 2+1 daire sormaktadır. Değerli müşterilerimiz İnnovia genelinde günlük olarak kiraya verilen 2+1 daire yoktur. Bunun yerine 2 adet 1+1 daire kiralamanızı tavsiye ediyorum.

İnnovia Günlük Kiralık Daire Fiyatları

İnnovia günlük kiralık daire fiyatlarımız hafta içi 100, hafta sonu 120 TL olarak ücretlendirilmiştir. Fiyatlarımızda her hangi bir pazarlık yoktur. Dairelerimizin her biri sadece 2 kişilik konaklama içindir. Arkadaşım veya misafirim gelecek gibi sebeplerle 3. bir kişi kesinlikle alınmamaktadır.

 

HARİTA BİLGİSİ