İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

Beylikdüzü Metrobüse Yakın Günlük Kiralık Ev

70 TL
İstanbul / Beylikdüzü / Gökevler
İlan No : 1110
İlan Tarihi : 19 Temmuz 2015

DETAYLAR

İstanbul’da konaklamak için en doğru seçim. Beylikdüzü metrobüse yakın günlük kiralık Ev hizmetimiz ile İstanbul halkına oldukça ucuz ve ulaşım sorunu olmayan bir konaklama imkanı sunuyoruz. Adres basit, ulaşım basit. Beylikdüzü metrobüse yakın günlük kiralık Ev arayan İstanbul ziyaretçileri; Metrobüse sadece 30 metre uzaklıktayız. Ev rahatlığını otel standartları ile birleştirip her açıdan eşsiz bir konaklama imkanı sunuyoruz.

İstanbul’un bir ucundan, diğer ucuna metrobüs sadece 30 dakikada gidiyor. Trafik sorunu yok. İstanbul’a gezi için geldiğinizde Beylikdüzü uzak değip bu ekonomik hizmetimizi göz ardı etmeyin. Gelin görün ve karar verin.

Her gün hijyen standartlarında temizliği yapılan 1+1 ve 1+0 dairelerimiz sizleri bekliyor. İstanbul gibi bir metropol de 70 TL’den başlayan konaklama fırsatlarından yararlanmak için tek yapmanız gereken sadece bizi aramak.

Platin konaklama isimli firmamız 2008 yılından bu yana kısa süreli ev kiralama sektöründe faaliyet gösteren kurumsal ve resmi bir firmadır. Tüm konaklama hizmetlerimiz faturalıdır. (%18) Ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

platin beylikdüzü metrobüs yanı günlük ev

Rezervasyon ve daha detaylı bilgi için iletişim hattımızdan 24 saat ulaşabilirsiniz.