İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

Beylikdüzü Rezidans Günlük Kiralık

100 TL
İstanbul / Beylikdüzü / Merkez
İlan No : 1301
İlan Tarihi : 15 Şubat 2016

DETAYLAR

Konaklamak için en doğru semt Beylikdüzü ilçesidir. Beylikdüzü rezidans günlük kiralık ev fiyatları gerçekten oldukça makul düzeylerdedir. Bakırköy'de günlük kiralık daire fiyatları bile 150 TL gibi rakamlarda iken, Beylikdüzü rezidans günlük kiralık ev fiyatları 70 TL ile 120 TL arasında seyretmektedir.

 

Üstelik hem lüks bir yerde konaklama imkanı, hemde çok sayıda alternatif Beylikdüzü'nde İstanbul ziyaretçilerini bekliyor.

 

Bu bölgede çok sayıda yeni yapılmış lüks rezidans bulunuyor. Ve bunların bazıları özellikle sadece Beylikdüzü rezidans günlük kiralık olarak işletiliyor.

 

 

Hera club rezidans İstanbul'da sadece günlük kiralık ev işi yapan firmalar için ayrılmış ilk site özelliğini taşımaktadır. Bu sitede toplam 400 adet 1+1 daire bulunuyor. Ayrıca duydunuz mu bilmiyorum ama meşhur cam tavanlı daireler gene bu sitede dir. İlk olmasında dolayı neredeyse tüm İstanbul hatta Türkiye'de bir çok insan tarafından bilinmektedir. http://www.evdekal.org/kategori/hera-club-residence/  Tıklayarak Hera club rezidans isimli sitede günlük kiralık ev hizmeti sunan firmalara ulaşabilirsiniz.

 

 

Aynı şekilde Beylikdüzü Özyurtlar rezidans'ta Hera Club rezidans'tan sonra günlük kiralık ev firmaları için özel inşa edilmiş 2. projedir. Daireleri 1+0 olduğu için Beylikdüzü rezidans günlük kiralık ev fiyatları bu sitede 60 TL'den başlamaktadır. http://www.evdekal.org/kategori/ozyurtlar-residence-tuyap/ Bağlantıda ki kategoriden Özyurtlar rezidans günlük kiralık ev işi yapan firmaların iletişim ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

2015 Yılı ise Beylikdüzü rezidans günlük kiralık ev işi yapan firmaların altın yılıdır. Bir çok dev inşaat firması bu firmaların için özel proje inşa etmek için sıraya girmiş durumdalar. Sitemizde ki sayfaları gezerek görebileceğiniz gibi İnnovia, Lavinya, Garden Park gibi bir çok proje Beylikdüzü günlük konaklama sektörüne sonradan dahil olmuştur. Rekabetin çok yüksek olduğu bölgede konaklama fiyatları adeta dip seviyelerdedir. Bu sebeple yazımın ilk satırında da söylediğim gibi konaklamak için en doğru adres Beylikdüzü ilçesidir. Sitemizde ki ilanları dolaşın. Size uygun bir daire kesinlikle bulunuyor.

 

Görmüş Olduğunuz Resimler Hera Rezidans İsimli Sitede Konaklama İşi Yapan Firmanın Dairelerine Aittir. Hera Club Residence Bir Çok Uluslar Arası Rezervasyon Sitesinde Oldukça Yüksek Yorum Puanlarına Sabittir. Ev Tipi Konaklama İçin En Doğru ve Güvenilir Adrestir.