İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

Beylikdüzü Tüyap Yanı Günlük Kiralık Daire

100 TL
İstanbul / Beylikdüzü / Atatürk Mah.
İlan No : 1030
İlan Tarihi : 06 Mayıs 2015

DETAYLAR

Firmamız Beylikdüzü Tüyap yanı günlük kiralık daire arayışlarınızda sizlere otel konforunda ev hizmeti sunmaktadır. Fuara yönelik hizmet sunan firmamız, fuar harici dönemlerde İstanbul ziyaretçilerine maliyetine konaklama imkanı sağlıyor. Kısaca İstanbul şehrinde en ucuz ve kaliteli konaklama hizmeti bizde. Tatil yörelerinde ki bilindik apart kiralama sisteminin aksine otel konseptinde hizmet sunuyoruz. Evi bir haftalığına kiraladınız alın bir hafta sonra görüşmek üzere demiyoruz. Haftanın her günü 24 saat teknik destek ve her gün ücretsiz olarak detaylı temizlik hizmeti sunuyoruz. Yaşaya bileceğiniz her hangi bir sorun durumunda 5 dakika içerisinde çözüm üretiyor veya dairenizi değiştiriyoruz.

Beylikdüzü günlük kiralık daire gereksinimleriniz de bize danışmadan karar vermeyiniz. Dairelerimizde sınırsız internet bağlantısı, tam donanımlı mutfak standart olarak bulunmaktadır. 1+1 Olan her dairemiz 3 kişinin rahatlıkla kalıp ihtiyaçlarını karşılayabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Hizmet sunduğumuz hera club residence isimli site kısa süreli ev kiralama faaliyetinin yasal olarak yapıldığı bir tesistir. Toplu taşıma araçlarına, Anayola ve Alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir.

Beylikdüzü Tüyap Yanı Günlük Kiralık Daire Fiyatlarımız 150 Türk Lirasıdır. Fuar Harici Zamanlarda Konaklama Ücretlerimiz Oldukça Düşüktür. İletişim Hattımızdan Konaklama Tarihlerinizi Bildirerek Konaklama Fırsatlarımız Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

0532 275 1881 Numaralı Telefon Hattımızdan Yılın 365 Günü Ulaşabilir Siniz.

HARİTA BİLGİSİ