Beylikdüzü Konaklama

Hera Club Residenceİstanbul’un Beylikdüzü ilçesi son 5 yılda şehrin konaklama merkezi haline gelmiştir.Alternatif konaklama dediğimiz kısa süreli ev kiralama firmalarının ardından Büyük otel zincirlerinin de bölgeye ilgisi artmış, Doubletree By Hilton Avcılar, Hilton Inn Garden, İbis Hotel, Reis Inn gibi bir çok büyük otel Beylikdüzü’nde şube açmıştır. Beylikdüzü konaklama alanında İstanbul’un ilk akla gelen ilçesi haline gelmiştir. Öyle ki her bütçe’ye ve sınıfa hitap edebilecek bir çok konaklama alternatifi bulunmaktadır. 1. Sınıf. 2. sınıf oteller, pansiyonlar ve çok sayıda kısa süreli kiralık evler ile Beylikdüzü ilçesi 2015 yılında 20.000 yatak kapasitesi ile İstanbul’un konaklama merkezi durumuna gelmiştir.

Evdekal.ORG İsimli sitemiz de sizlere Beylikdüzü konaklama hizmeti sunan Beylikdüzü günlük kiralık daire firmalarını tanıtacağım. Çünkü biz fahiş otel fiyatlarını protesto ediyor ve İstanbul halkına sesleniyoruz. Aklını kullan ! EVDEKAL.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Dünya genelinde alternatif konaklama olarak bilinen kısa süreli ev kiralama hizmeti bu bölgede Özyurtlar ResidenceBeylikdüzü günlük kiralık daire olarak anılıyor. Beylikdüzü günlük kiralık daire firmaları yukarıda adını saydığım otellerin hepsinden çok önce Beylikdüzü ilçesinde konaklama işine başlamıştır. Bunda en büyük etken her yıl 100.000 kişinin katıldığı fuarın bu semtte olmasıdır. Yıllardır bölgede hizmet sunan Beylikdüzü günlük kiralık daire firmaları günümüzde otel standartlarında profesyonel hizmet sunmaktadır. Sektör o denli ilerlemiş ki Özyurtlar İnşaat, ADM İnşaat gibi firmalar tarafından özellikle Beylikdüzü günlük kiralık daire işi için projeler geliştirilmiştir. Hera Club Residence ve Özyurtlar Residence isimli siteler bunun en net örneğidir. İsmini verdiğim bu iki sitede bulunan 1000 daire kısa süreli ev kiralama firmaları tarafından işletilmektedir.

Beylikdüzü KonaklamaBunların yanında Lavinya Garden Beykent, İnnovia 3 gibi sitelerde de bazı bloklar Beylikdüzü günlük kiralık daire firmalarına tahsis edilmiştir.

Ayrıca bireysel girişimciler tarafından yapılan çeşitli 15, 20, 25 daireleri binalarda da kısa süreli ev kiralama işleri yapılmaktadır.

İlerleyen günlerde bu bahsettiğim Beylikdüzü günlük kiralık daire işi yapılan projeler için kategoriler açmayı düşünüyorum. Bu kategorilerde orada faaliyet gösteren firmaları, iletişim bilgilerini ve konaklama ücretlerini sizlere sunacağım. Umarım herkes için faydalı bir site olur.

Sloganımız Otel’de Değil EVDEKAL, Farkı Yaşa.