İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

En Ucuz Günlük Kiralık Ev

50 TL
İstanbul / Beylikdüzü / Gökevler
İlan No : 1049
İlan Tarihi : 11 Mayıs 2015

DETAYLAR

beylikdüzü en ucuz günlük kiralıkYaz boyunca en ucuz günlük kiralık ev bizde. Gün içi konaklama sadece 50 TL. Sıradan eskimiş, eski eşyalarla döşenmiş aparman daireleri ile karşılaştırmayın. Ultra lüks 5 yıldız otel değil, ama 10 numara rezidans dairesi. En ucuz günlük kiralık ev fiyatımız tanıtım amaçlı 2015 yılı yaz ayı boyunca sadece 50 Lira. Bu konforu bu fiyata başka firmada bulana, bir yıl boyunca ücretsiz konaklama imkanı sunalım.

2015 Yazı sıcak olacak ! Bütün dairelerimiz klimalıdır. Sorunsuz ve keyifli bir konaklama için bizi günün her saati çekinmeden arayınız. Bu eşsiz konaklama fırsatı sadece tanıtım amaçlıdır. Evlerimiz son derece hijyenik ve bahar kokuludur. Temizliğe verdiğimiz önemi eve girdiğiniz an hissedecek siniz. Lütfen bu konuda bize güvenin ve endişe duymayın.

Platin Konaklama ve Turizm Bünyesinde Sunulan Bu Hizmet Tamamen Yasal Bir Konaklama Hizmetidir. Tüm Konaklamalar Faturalandırılır. Kısa süreli ev kiralama sektöründe güvenin adresi.

Numaramızı Kaydedin. İlk konaklamanız dan sonra hep bizi arayacağınızdan eminiz. O sebeple lazım olacak. 0542 204 0656 Rezervasyon ve Bilgi İçin Arayın.

 

HARİTA BİLGİSİ