İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

Fuar Home Beylikdüzü | Özyurtlar Residence

100 TL
İstanbul / Beylikdüzü / Tüyap
İlan No : 1076
İlan Tarihi : 21 Mayıs 2015

DETAYLAR

Fuar Home Beylikdüzü Özyurtlar rezidans isimli sitede konaklama hizmeti sunan bir firmadır. Beylikdüzü ilçesinin en eski firmaları arasında yer almaktadır. Şuanda toplam 40 adet daire ile Beylikdüzü günük kiralık daire faaliyetine devam etmektedir. 1+1, 2+1 ve 1+0 birimlerle hizmet sunan Fuar home’un aynı sitede 24 saat açık olan bir de ofisi bulunmaktadır. Yılın her günü bu ofise gelerek konaklama hizmeti alabilirsiniz.

Fuar Home Beylikdüzü

Dairelerin tamamında sınırsız internet erişimi mevcuttur. Otel standartlarında hizmet sunan firma müşterilerine ücretsiz oda temizliği ve ücretli alan transfer hizmeti de sunuyor. Fuar home Beylikdüzü metrobüs son durağına sadece 50 metre mesafede yer aldığından ulaşımı oldukça kolay sağlanabilmektedir. Rezervasyon için er hangi bir ön ödeme şartı olmayan firmadan bir telefonla yerinizi ayırtmak için hemen arayabilir siniz.

Fuar Home Hotel İletişim

Rezervayon için hemen Fuar home hotel iletişim numarası 0546 536 3436 telefon hattından arayabilirsiniz. Bölgenin en düşük kiralama fiyatları ve sayısız konaklama fırsatlarından faydalanmak için tek yapmanız gereken aramak.

 

HARİTA BİLGİSİ