İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

İnnovia Günlük Kiralık Daire | Esenyurt

-
- / - / -
İlan No : 1650
İlan Tarihi : 22 Haziran 2018

DETAYLAR

Resimde gördüğünüz gibi İnnovia siteleri adeta bir tatil köyünü andırmaktadır. Sitenin ilk oturuma açıldığı dönemlerde, o zamanki satış ofisi site boş kalacak kaygısı ile sitenin bir bloğunu konaklama firmalarına açmıştı. Daha sonra site tamamen dolunca site sakinleri her ne kadar itiraz edip karşı çıksada bir şekilde innovia günlük kiralık ev işi bu güne kadar devam etmişti.

Beylikdüzü İnnovia Günlük Kiralık Daire

15 Temmuz darbe girişimi ile ülkemizde ilan edilen OHAL kapsamında günlük kiralık evler içinde bir kararname yayınlanmıştı. Bu kakarnamede ki şartları yerine getiremeyen işletmeler yüksek cezalar ile caydırılıp işten el çektirilmiştir.

İnnovia günlük kiralık ev işi yapan kişi ve firmalarda bu kararname ile işten el çektirilenler arasındadır. İnnovia sitelerinin tamamında günlük ev apart kiralamak yasaktır. Bu sitelerde hiç bir şekilde konaklama hizmeti sunulamaz. Sektörden habersiz bir takım bireysel girişimcilerin nadirende olsa şahsi ilanları denk  gelmektedir. Bu kişilere itibar edip innovia sitelerinde konaklama yapmayınız. Konu ve cezai işlemleri hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://gunlukkiralikdairebeylikduzu.blogspot.com/2018/06/innovia-gunluk-kiralk-daire-beylikduzu.html

Sorunsuz tamamen yasal firmaları tercih ederekte günlük ev kiralama hizmeti almaya devam edebilirsiniz. Denetlenen ve yasallaşan günlük kiralık evlerde konaklamak artık daha güvenli.

YORUMLAR

İlgili Terimler :