İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

İnnovia Günlük Kiralık Daire |Evdekal.org

69 TL
İstanbul / Esenyurt / Nazım Hikmet
İlan No : 1034
İlan Tarihi : 08 Mayıs 2015

DETAYLAR

innovia ucuz günlük kiralık evHera Club Residence ve Özyurtlar Residence’tan Sonra İnnovia Günlük Kiralık Daire Hizmeti İle Karşınızdayız.

Kalite Ayrıntıda Gizlidir. Daire Resimlerimize Dikkatlice Bakınız. Ayrıntıyı Fark Edeceksiniz. Tamamı Dairelerimize Ait Gerçek Resimlerdir.

Sizlere Her Şeyden Önce Bahanesiz ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Sözü Veriyoruz. Firmamızın Her Hangi Bir Şubesinde ki Hiç Bir Daire de Sorun Yaşamayacaksınız.

Eksik, Eski, Yırtık ve Kirli Kesinlikle Yok. Lekeli ve Yada Temizlenmemiş Hijyenik Olmayan Bir Metaryal Bulana Konaklama Ücretini İade Ediyoruz.

İnnovia Günlük Kiralık Daire Sektöründe Yeni Fakat Konaklama Sektöründe Çok Eski Bir Firmayız. Daha Önce İnnovia’dan Günlük Ev Kiralamış Olabilir Siniz. Bütün Deneyimlerinizi Unutun. Firmamız Size Sıfır Sorunlu Bir Konaklama İmkanı Vaad Ediyor. Tek Yapmanız Gereken Aşağıdaki İletişim Kanallarından Bize Ulaşıp Rezervasyon Yaptırmanız. En Uygun Fiyata En Kaliteli Hizmeti Alacağınızdan Emin Olun.

Rezervasyon ve Bilgi : 0 (545) 890 51 11  Gökhan Bey. Günün Her Saati Çekinmeden Arayınız. 24 Saat Hizmet Sunan Bir Firmayız.

Ayrıca Hera Club Residence ve Özyurtlar Residence Sitelerinde de Şubelerimiz Bulunmaktadır. Tek Seferde 500 Kişi Konaklama Kapasitesine Sahip Bir Firmayız. Şirket,Dernek ve Okul Gezileriniz de ki Konaklama İhtiyaçlarınız İçinde Arayabilirsiniz.

HARİTA BİLGİSİ