İnnovia Polis Baskını

İnnovia polis baskını ile günlük kiralık ev işi yapanlara darbe ! 16 Mayıs Cuma günü innovia yönetiminin tespit ettiği günlük kiralık evlere şok baskın düzenlendi. Toplam 200 polisin katıldığı operasyonda koçbaşı denilen aletlerle evlerin kapısı kırıldı. Yurda kaçak yollarla giriş yapan çok sayıda kişinin yakalandığı operasyonda gözaltına alınan 65 kişi bulunuyor. Bunların arasında çok sayıda kanun kaçağının yer aldığı da alınan bilgiler arasında.

innovia polis baskını

İnnovia Polis Baskınında Sert Müdahale

Polisin koçbaşları ile kapıları kırması böylesine genel bir operasyonda dikkat çekti. Savcılığın buna nasıl izin verdiği ise merak konusu.

Toplam 160 adet adrese yapılan baskında 87 dairenin kapısı kırılırken boş olan 30 daire ise mühürlendi.

Konu ile alakalı açıklama yapan site yönetimi operasyonun yönetim bilgisinde yapıldığını belirtti.

Günlük kiralık ev olarak kullanılan tek bir daire bile kalsa operasyonlar devam edecek. Sitemizde bu işi yapanlara tavsiyem deşifre olmadan dairelerinin kapısı kırılmadan sitemizi terk etmeleridir dedi.

Bizde buradan İnnovia günlük kiralık ev işi yapan kişilere ve buradan günlük ev kiralayan insanlara sesleniyoruz. Ailelerin oturduğu sitede bu şekilde bir ticari faaliyet yasal ve doğru değildir. Para kazanmak uğruna insanları evlerinde rahatsız etmeye hakkınız yok. Özellikle günlük ev kiralama işi için yapılmış siteler bulunuyor. Gidin ticaretinizi orada yapın. Aksi halde dairenizin sonu aşağıdaki gibi olacak.

innovia günlük kiralık ev baskını

İlgili Terimler :