İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

İstanbul Beylikdüzü Günlük Rezidans

50 TL
istanbul / Beylikdüzü / Atatürk
İlan No : 1127
İlan Tarihi : 11 Ağustos 2015

DETAYLAR

Her ne sebeple olursa olsun İstanbul’a yapacağınız seyahatlerde konaklamak için Beylikdüzü ilçesini tercih etmelisiniz. Yada bütçeniz çok yüksek olmalı 5 yıldızlı motellerde kalmalısınız. İstanbul Beylikdüzü günlük rezidans firmaları günümüzde 4 yıldız otel konforunu oldukça makul fiyatlara, üstelik ev rahatlığında İstanbul misafirlerine sunuyor. Öyle ki merkezi yerlerde 20 metrelik bir otel odası fiyatı 500 TL iken İstanbul Beylikdüzü günlük rezidans fiyatları 60 TL den başlıyor. Beylikdüzü’nde fiyatların bu denli düşük olması bölgede sayısı hızla artan rezidans binalar ve yüksek rekabet. Sadece İstanbul Beylikdüzü günlük rezidans işletmecileri için binalar yapılmış durumda. Sizlere bu binalardan belli başlı bir kaç tanesini tanıtmak istiyorum.

Özyurtlar Rezidans Beylikdüzü

Özyurtlar inşaat isimli firma tarafından 2015 yılının Eylül ayında teslim edilmiş bir projedir. Tamamı 567 adet 1+1 ve 1+0 daireden oluşmaktadır. Bu dairelerin hepsi Beylikdüzü günlük rezidans işletmecileri tarafından konaklama hizmetinde kullanılmaktadır. 1+0 Dairelerin 60 TL den başladığı konaklama ücretlerini incelemek için tıklayınız. Özyurtlar Residence Beylikdüzü Günlük Kiralık .

Hera Club Rezidans Beylikdüzü

Hera Club Rezidans bir ADM inşaat projesidir.Yapımı 2011 yılında tamamlanan projede 371 adet 1+1 ve cam tavanlı dubleks daireler bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü günlük rezidans işletmeciliğinin ilk başladığı sitedir. Tüyap fuar alanına 30 metre uzaklıkta olması buradaki rezidans işletmecileri için çok büyük avantajdır. Fuar tarihlerinde bu sitede boş rezidans bulmak neredeyse imkansızdır. 80 TL den başlayan kiralama fiyatları için bakınız ; Hera Club Residence Beylikdüzü Günlük Kiralık .

Beylikdüzü İnnovia Günlük Kiralık Rezidans

Tatil köyü konforunda bir konaklama deneyimi için mutlaka tercih etmelisiniz. Bir kaç olimpik havuz büyüklüğünde olan havuzu neredeyse deniz kadar 🙂 Çok katlı olması yükseklik korkusu olanlar için dezavantaj olabilir. Havuzlu günlük kiralık ev arayanlar başka yere bakmamalı. Çünkü günlük kiralık ev sektöründe havuzlu başka site yok. Konaklama fiyatları 120 TL den başlıyor. Detaylı incelemek için Beylikdüzü İnnovia Günlük Kiralık Rezidans kategorimizi inceleyiniz.

HARİTA BİLGİSİ