İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

Lavinya Garden Günlük Kiralık Ev

100 TL
İstanbul / Beylikdüzü / Beykent
İlan No : 1130
İlan Tarihi : 12 Ağustos 2015

DETAYLAR

Sözde değil, özde kendi eviniz gibi. Çünkü burada kapıda bekleyen bir güvenlik size ''buyurun bey efendi kime geldiniz'' diye sormaz. Kimlik kaydınızı alalım demez. Lavinya garden günlük kiralık ev hizmetimizde kendi eviniz kadar özgürsünüz. Her şeyden önce unutmayalım ki ev kiralıyorsunuz. Bir apart otel, yada otel değil. Bu sebeple kimlik kaydı, resepsiyon, kontrat, depozit, sözleşme gibi kısaca hiç bir prosedür yok. İşlem oldukça basit. Ödemenizi yapın, anahtarınızı alın, istediğiniz saatte istediğiniz kişi ile girin çıkın. Burası kiralama süreniz boyunca sizin eviniz.

Lavinya Garden Beykent Günlük Kiralık Daire

Misafirler havuza giremez ! Eee hani bizim evimiz di ? Demek ki ne yapıyoruz madem ev sizin diyoruz havuz serbest. Evet arkadaşlar yanlış okumadınız. Lavinya garden günlük kiralık ev hizmetimizde bütün konuklarımız havuzdan ücretsiz yararlanıyor.

Görmüş olduğunuz resimler bire bir dairelerimize aittir. Bakın beğenirseniz gelin. Yalan yok, temsili resim yok, sürpriz yok. Bizde ne ise o.

Son derece hijyenik bir evde, kimlik kaydı yaptırmadan, üstelik havuz ve diğer tüm sosyal imkanlar dahil konaklamak için sizden talep ettiğimiz ücret sadece 120 TL.

Daha fazla düşünmeniz ve araştırmanız için inanın hiç neden yok. Beylikdüzü günlük kiralık daire sektöründe bu özgürlük, bu imkan başka hiç bir firmada yok. Şimdi hemen bizi arayın ve yerinizi ayırtın.

Lavinya Garden Nerede

Lavinya garden Beykent perlavista AVM nin 150 metre ilerisinde. Adres oldukça basittir. Gelirken müşteri temsilcimiz sizi telefonda yönlendirecek ve kolayca ulaşacaksınız.

HARİTA BİLGİSİ

BU KATEGORİDEKİ BENZER İLANLAR