İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

Leyla Suite Özyurtlar Günlük Kiralık Ev

70 TL
İstanbul / Beylikdüzü / Gökevler
İlan No : 1149
İlan Tarihi : 07 Eylül 2015

DETAYLAR

Firmamız Leyla Suite Özyurtlar Günlük Kiralık Ev Hizmetimiz 2015 Yılının Ağustos Ayında Başlamıştır.

Lüks ve yeni eşyalarla dizayn ettiğimiz 1+0 ve 1+1 dairelerimizi sizlere tanıtabilmek amacıyla bir süreliğine oldukça cazip fiyatlarla konaklama hizmeti sunuyoruz. Leyla Suite Özyurtlar Günlük Kiralık Ev fiyatlarımız tanıtım amaçlı 50 TL den başlıyor. Dairelerimizde 106 ekran TV, sınırsız internet erişimi, ikram tepsisi ve tek kullanımlık sarf malzemeleri sabit olarak bulundurulmaktadır. Evlilik cüzdanı şartı yoktur. Konaklama ve kiralama için bir tek kişinin kimlik beyan etmesi yeterlidir. Prosedür ve şartlara takılmadan bizimle iletişime geçerek konaklama yapabilirsiniz.

Rzr. 0537 267 6605

Leyla Suit Beylikdüzü

Kısa bir süreliğine geçerli olan açılış fiyatlarımızdan faydalanmak için iletişim hattımızdan günün 24 saati Leyla hanıma ulaşabilirsiniz. Dairelerimiz oldukça hijyenik ve konforludur. Ailenizle çekinmeden konaklama yapabileceğiniz nezih bir ortamdır.

Konaklama süreniz boyunca günün 24 saati açık olan ofisimizden her konuda destek alabilirsiniz. Bizim için çok değerli olan rezervasyonlarınızı bekliyoruz. Saygılarımla.. Leyla Yılmaz…

HARİTA BİLGİSİ

YORUMLAR