İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

Marka Suit | Beylikdüzü Konaklama Sektöründe Marka İsim

80 TL
İstanbul / Beylikdüzü / Gökevler
İlan No : 1141
İlan Tarihi : 27 Ağustos 2015

DETAYLAR

Beylikdüzü konaklama sektöründe marka isim ! Marka suit isimli firma toplamda 75 adet 1+1 ve 1+0 apart ev ile Beylikdüzü günlük kiralık daire hizmeti sunmaktadır. Firmaya ait dairelerin tamamı Özyurtlar Residence isimli sitede yer almaktadır. Sunduğu hizmet kalitesi ile sektörün önemli oyuncularından biri olan Marka Suit ekonomik fiyatları ile dikkat çekmektedir. İstanbul’da bulunan bir çok otelden çok daha konforlu bir konaklama hizmeti alabileceğiniz bir adres. Marka Suit‘in bütün apartlarında sınırsız internet erişimi bulunmaktadır.

İlanda görmüş olduğunuz resimlerin tamamı firmanın dairelerine aittir. Resimlerden de anlaşılacağı üzere hijyen ve düzen hakkında fazla söze gerek yok.

Lokasyon itibari ile ulaşımı oldukça kolay olan Marka Suit Beylikdüzü metrobüs hattına sadece 60 metre uzaklıktadır.

Uluslar arası Tüyap Kongre ve Sergi merkezine sadece 30 metre yürüme mesafesindedir. Bu sebeple yerli ve yabancı bir çok fuar katılımcı ve ziyaretçileri tarafından özellikle tercih edilmektedir. 250 Yatak kapasitesi ile toplantı,seminer, gezi gibi kalabalık guruplara konaklama hizmet sunabilmektedir.

Tanınmış bir çok ulusal firmanın çözüm ortağı olan Marka Suit‘ten rezervasyon yaptırmak için iletişim hattından aramanız yeterli.

 

HARİTA BİLGİSİ