İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

Özyurtlar Residence Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

60 TL
İstanbul / Beylikdüzü / Gökevler
İlan No : 1041
İlan Tarihi : 09 Mayıs 2015

DETAYLAR

2014 Yılında Tüyap fuar ve kongre merkezinin hemen yanı başında kurulan Özyurtlar residence’da 560 bağımsız bölüm bulunmaktadır. İnternet üzerinde görmüş olduğunuz Özyurtlar residence Beylikdüzü günlük kiralık daire ilanları bu sitede faaliyet gösteren firmalara aittir. Bizde Su vip süite olarak 2014 Eylül ayından bu yana Özyurtlar residence bünyesinde konaklama hizmeti sunmaktayız.

Özyurtlar inşaat projeyi inşa ederken hemen yanı başında bulunan Tüyap fuar alanında ki konaklama ihtiyacını dikkate olarak otel konseptinde bir proje yapmıştır. Bu sebeple Özyurtlar residence Beylikdüzü günlük kiralık daire hizmeti otel konforunda sunulmaktadır. Bölgede ki en ekonomik konaklama fiyatlarını bulabileceğiniz tek adrestir.

Özyurtlar Residence Su Vip House

su viphouseÖzyurtlar residence içerisinde toplam 40 adet üniteyle Beylikdüzü günlük kiralık daire hizmeti sunmaktayız. Dairelerimiz 1+1 ve 1+0 dairelerden oluşmaktadır. 1+1 Dairelerimiz mutfaklı ve bir evde olması gereken tüm eşyalarla donatılmışken 1+0 dairelerimiz bire bir otel standartlarındadır. Ücretsiz sınırsız internet ve otopark hizmetimiz yanında günlük temizlik hizmeti de standart olarak konaklama ücretine dahil sunulmaktadır.

Otel de konaklamanın aksine kiraladığınız daireye dışarıdan yiyecek içecek getirebileceğiniz gibi, istediğiniz restauranttan sipariş de verebilir siniz. Gün içi kısa süreli konaklama ücretlerimiz 60 TL den başlamaktadır. Özyurtlar residence Beylikdüzü günlük kiralık daire hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bizi 24 saat arayabilirsiniz.

HARİTA BİLGİSİ