Ücretsiz Günlük Kiralık Ev İlanı Ver

Günlük kiralık ev işi yapanlar ve yeni başlayanlar için hizmetlerini ev arayan insanlara duyurmak büyük sorun. Bunun için google adwords reklamlar ve büyük ilan siteleri çok yüksek meblağlar talep ediyor. Bu sektörde sektörde çok ciddi bir bütçenin reklama ayrılmasına ve kalitenin düşmesine neden oluyor. Ücretsiz günlük kiralık ilanı ver. Bunun için açılmış çok az sayıda site bulunsada konaklama sektörünün sırtından reklam maliyetlerini bir şekilde düşürmenin yollarını bulmak gerekiyor.

Yaşanan yoğun rekabet karşısında sahibinden ve diğer ilan siteleri özellikle günlük kiralık ev kategorisi için astromik rakamlar talep etmeye başlamışlardır.  Biraz çaba ve zaman alsa da işletmeniz için en karlısı alternatif reklam mecralarnı (gazete,dergi,afiş) tercih etmeniz olacaktır. Yada kendi web sayfanızı yaparak bir şekilde ismini duyurup tanıtımını yapmanız gerekir. Bunun için sitemiz ve benzeri ücretsiz çeşitli portllar bulunmaktadır.

Ücretsiz Günlük Kiralık Ev İlanı Ver

Bakınız beylikduzugunlukkiralikev.com.tr, gunlukkiralikdaireler.com, beylikduzugunlukev.org gibi siteler bunlardan bazılarıdır. Ayrıca dünya çapında tanınmış çeşitli rezervasyon siteleride reklam maliyetlerinizi minumuma indirmenize yardımcı olacaktır. Bu siteler önce müşteri gönderip daha sonra komisyon talep ettiği için size bir zararı olamayacaktır. Aşağıda sizler için bu sitelerin en önemlileri listelenmiştir.

  1.  Booking.com

Dünya genelinde yüzlerce ülkede tercih edilen booking.com en iyi online rezervasyon sitesi olma özelliğine sahiptir. İşletmenize büyük ölçüde katkı sağlayacağından şüpheniz olmasın.

      2. Hotels Combined

Firmanızı 220 farklı dilde ve ülkede tanıtma imkanı sunan Hotels Combined ücretsiz üye olabileceğiniz kaliteli bir online rezervasyon sitesidir.

     3. Google Hotel Finder

     4. Tripadvisor

     5. Hotels.com

     6.Venere

     7.Otelcenneti.com

     8.Trivago.Com

     9. Roomkita.Com

Arkadaşlar daha bunlar gibi yüzlerce online mecra bulmanız mümkün. Ortalama 15, 20 odalı küçük bir işletme bu tür sitelerden hiç reklam parası ödemeden işletmelerine müşteri bulabilir. Otel olmak zorunda değilsiniz. Apart veya günlük kiralık ev hizmetlerinizi de bu sitelerden yapma imkanınız mevcut. Ücretsiz günlük kiralık ev ilanı ver şeklinde aramalar yaparak yerel rezervasyon acentaları da bulmanız mümkün.