Vatan Haini Kahpeler

Arkadaşlar başlık biraz ağır oldu ama bu acizleri hangi kelimeyle sıfatlandıracağımı bulamadım.  Tüm ülkeyi yasa boğan Atatürk havalimanı patlaması hepinizin malumu. Olayın ardından emniyet güçleri tarafından yapılan operasyonlarda faillerin kimlik ve adres bilgileri kısa sürede tespit edilmişti. 3 Bombacının Fatih Horhorda bulunan bir evde yaşadıkları tespit edilmiş ve medyada paylaşılmıştı. Bombacıların sahibi yurt dışında bulunan bu evi emlakçı aracılığı ile yıllık olarak kiraladıklarıda kayıtlarda geçiyor.

GÜNLÜK KİRALIK BEYLİKDÜZÜ

Şimdi bakınız aşağılık kahpe bir yazar ülkeyi yasa boğan bu olayı nasıl günlük kiralık evlere bağlıyor. Sabah gazetesinin linkini olduğu gibi paylaşıyorum. 

http://www.sabah.com.tr/gundem/2016/07/03/gunluk-kiralik-hucre-ev

PEKİ BUNU NEDEN YAPIYOR ?

Para karşılığı yapıyor arkadaşlar. Bu yazar beceriksiz ve korkak. Gerçekleri yazacak kadar cesareti, doğru haber bulacak kadar da kapasitesi yok. Geçimini bu tür taraflı ve yalan haberler yaparak aldığı para ile sağlıyor.Bu haberi yapması içinde otel işletmecilerinden para alıyor. Lütfen dikkatlice okuyun. Çelişkiye bakın. Cumhurbaşkanımız alenen Suriye'lilere vatandaşlık verme hesapları yapıyor. Bunu eleştirmeye cesareti bile olmayan bu korkak kahbe Suriyeli'ler gelip günlük kiralık evlerde kalacak diyor.

Vatan haini, adi,onursuz, haysiyetsiz,kahpe. Utan biraz ne olur. En azından onlarca kişinin hayatını kaybettiği bir olayda dürüst ol tarafsız ol. Hiç bir şey yapamıyorsan yalan söyleme, sus !