İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.04.2015

Telefon :

E-Posta : baris115@hotmail.com

Yenibosna Günlük Kiralık Daire İhtiyacınıza Anında Çözüm

100 TL
İSTANBUL / Bahçelievler / Bosna
İlan No : 1239
İlan Tarihi : 13 Aralık 2015

DETAYLAR

Firmamız Otel Standartlarında Yenibosna Günlük Kiralık Daire Hizmeti Sunmaktadır.

Temizlik ve hijyen konusunda gönlünüz rahat olsun. Sizlere garanti ediyoruz hizmetimizin otelden hiç bir farkı yok. Aksi bir durumla karşılaşırsanız paranızı iade ediyoruz. Yenibosna günlük kiralık daire rezervasyonu yaptırmak için aşağıdaki telefon numaramızdan hemen arayınız.

0537 992 31 34

yenibosna günlük kiralık daireEğer ilk kez bizden hizmet alacak iseniz aklınızda mutlaka soru işaretleri vardır. Nasıl bir yer ? Güvenli mi ? Acaba temiz mi ? Önceden gidip bir kontrol etsem mi ? v.s.. gibi. Aklınızdan bu tür soruları atın lütfen. Geleceğiniz yer tam bir aile ortamı. Güvenli ve oldukça hijyenik. Daha kapıdan ilk girdiğinizde ortamın verdiği güven ve samimiyet duygusu bu soruları silecek merak etmeyin.

Yenibosna günlük kiralık daire fiyatlarımız günlük 100 TL'den başlamaktadır. Bu fiyat daha uzun veya kısa konaklama ihtiyaçlarınız için değişebilir.

Bu konuda net bir bilgi almak için telefon numaramızdan bizi arayıp konaklama yapacağınız gün ve süreyi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Yenibosna günlük kiralık daire hizmeti sunduğumuz dairelerin tamamı kendimize ait bir binadadır. Bu sebeple giriş çıkışlarda hiç bir sorun yaşamanız söz konusu değildir. Günün 24 saait hazır bulunan teknik ekibimiz olası teknik sorunlarınıza anında müdehala edip çözüm üretmektedir.

Oldukça merkezi ve adres sorunu yaşamadan ulaşa bileceğiniz bir lokasyondayız. Metrobüs ve tüm toplu taşıma araçları sadece bir kaç dakikalık yürüme mesafesi uzaklıkta yer almaktadır.

Bu sayede günün her saati İstanbul'un her yerine rahatlıkla ulaşım sağlana bilmektedir. Sorunsuz ve konforlu bir konaklama deneğimi için Yenibosna günlük kiralık daire sistemimizi bir kere olsun denemenizi öneriyor ve çok değerli rezervasyonlarınızı bekliyoruz.


Sitemizde Yer Alan Bakırköy Günlük Kiralık Ev İlanlarını Da İncelemek İstermisiniz.